O Nas

Firma Subsydium działa od 2005 roku. Jesteśmy najskuteczniejszą firmą na rynku, jeżeli chodzi o dofinansowania, doradztwo finansowe w zakresie pozyskiwania środków finansowych z zewnętrznych źródeł na realizację projektów inwestycyjnych w województwie lubelskim.

Miarą naszej skuteczności jest nie tylko pozyskiwanie środków finansowych dla naszych klientów ale także sukcesy w pozyskiwaniu dotacji na własne projekty. Firma od 2005 r. zrealizowała cztery własne projekty inwestycyjne:

 1. Budowa i wyposażenie hotelu Willowa w Lublinie
 2. Budowa nowego obiektu Pensjonatu BERBERYS ze Studiem SPA i Winiarnią w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.
 3. Otwarcie restauracji Uciecha w Kazimierzu Dolnym kolejnym etapem rozwoju firmy
 4. Remont budynku na Centrum Konferencyjno – Szkoleniowe w Kazimierzu Dolnym (etap I)

Główne pole działalności firmy to szeroko rozumiane usługi doradcze związane z planowaniem strategicznym, przygotowywaniem i realizacją projektów i doradztwem w zakresie pozyskiwania środków z UE. Obecnie firma współpracuje z ok. 40 konsultantami w całej Polsce. Dzięki realizacji projektów hotelowych dysponujemy własną bazą szkolenio-noclegową w Kazimierzu Dolnym i Lublinie. Szczegóły i oferta dostępne są na stronach:

 

willowaberberys

 

Nasz zespół

Jesteśmy przekonani, że usługi o wyjątkowej jakości mogą zapewnić klientom tylko wyjątkowi pracownicy. Stanowimy zespół skupiający ludzi o różnych profilach akademickich, doświadczeniu zawodowym i cechach osobowościowych. Nasza kultura, oparta na zasadzie współpracy i skupienia się na pracownikach, promuje wzajemny szacunek, otwartą wymianę poglądów i stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Subsydium jest wiodącym firmą świadczącą profesjonalne usługi doradcze. Korzystając z wiedzy i kwalifikacji blisko 40 konsultantów Polsce, budujemy relacje z klientami dzięki usługom świadczonym w oparciu o zasady najwyższej jakości, przejrzystości i uczciwości w działaniu. Nasza oferta jest kierowana do: firm działających we wszystkich sektorach gospodarki – zarówno do największych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych, samorządów, szpitali, uczelni wyższych, kościołów a także organizacji pozarządowych.

Nasz zespół cieszy się opinią znakomitego doradcy przestrzegający zasady etyki i przejrzystości działań biznesowych.

Nasza firma nie tylko pozyskuje finansowanie dla naszych klientów ale także prowadzimy obsługę finansową (rozliczanie) projektów, które otrzymały dotację. Nasi klienci są nominowani i wygrywają konkursy organizowane przez Lubelską Agencję Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie. Firma SIGMA S.A. otrzymała nagrodę w kategorii najbardziej Innowacyjna Firma, Auto – Diag Marzena Kornet w kategorii Najlepszy Start, firma Park sp z o.o. w kategorii najlepszy produkt turystyczny.

Szczególnym wyróżnieniem dla naszej firmy jest zaufanie klientów realizujących kluczowe dla rozwoju województwa projekty. Subsydium przygotowało i zarządza pięcioma projektami kluczowymi RPO WL m.in:

 • Renowacja Pobrygidkowskiego zespołu klasztornego w Śródmieściu miasta Lublina – Inwestor: Kościół rektora lny pw. Wniebowzięcia NNMP Zwycięskiej w Lublinie
 • Renowacja Pałacu Morskich – dawnej Resursy Kupieckiej przy ul. Krakowskie Przedmieście 62 w Lublinie – Inwestor: Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Zebrane doświadczenie oraz skuteczność w pozyskiwaniu dotacji pozwoliło nam w sposób efektywny zarządzać blisko 400 projektami. Nasi klienci to m.in.

 • MPK Sp. z o.o. – projekt o wartości prawie 50 mln zł
 • Kościół rektoralny pw. Wniebowzięcia NNMP Zwycięskiej w Lublinie – projekt o wartości prawie 15 mln zł
 • Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury – projekt o wartości prawie 20 mln zł
 • Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych w Dęblinie – projekt o wartości prawie 18 mln zł
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie – projekt o wartości prawie 20 mln zł
 • Hotel Artis**** w Zamościu
 • SIGMA S.A.
 • Restauracja u Szewca w Lublinie
 • Serwis samochodów ciężarowych Lenartowicz w Lublinie

i wiele innych – pełna lista dostępna w zakładce Portfolio

Przykładowe projekty

Poznaj nasze pełne portfolio

Całkowita wartość pozyskanych dotacji 530 146 683.79 zł